טיפול נגד נחירות יעיל וטבעי

סובלים מנחירות? ניסיתם כבר מגוון אביזרים נגד נחירות ללא הועיל? כדאי שתכירו שיטה טבעית לטיפול נגד נחירות, ללא צורך בתרופות ואביזרים וללא תופעות לוואי. מדובר בשיטת בוטייקו שזכתה להצלחה והערכה עולמית כשיטת טיפול נגד נחירות אפקטיבית ביותר והמועברת בארץ על ידי המרכז לטיפול בבעיות נשימה "לנשום מחדש".

על בעיית נחירות

נחירות הינן קול המופק בעת נשימה המרטיט את הרקמות באף, בלוע ובגרון, עקב זרימה של אוויר במעבר צר. במרבית המקרים נחירות נובעות מנשימה דרך הפה הגורמת להגברת הרטט. בעיה זו מהווה מטרד רעש הגורם לעייפות ביום, יובש בפה ולאי נוחות לבן או בת הזוג. כמו כן נמצא כי החמרה בנחירות יכולה להביא למצבים של יתר לחץ דם, דום נשימה במהלך השינה ואף לשבץ או מחלות לב. חשוב לדעת כי במרבית המקרים מקור הבעיה הינו בנשימת לילה דרך הפה המגדילה את כמות האוויר החודרת לגוף ללא צורך. עודף אוויר זה מוביל לנשימה כבדה וקולנית. כפועל יוצא מכך הבסיס לשנת לילה טובה נטולת נחירות מתחילה בשינוי דפוסי נשימה ומעבר מנשימה כבדה וקולנית מהפה לנשימה קלילה ורעננה מהאף.

שיטה יעילה לטיפול בנחירות

בשיטת בוטייקו המועברת על ידינו תלמדו איך אפשר למנוע נחירות על ידי נשימה נכונה בזמן ערות ובזמן שינה כאחד. השיטה, המתבססת על תרגילי נשימה מציגה שורה ארוכה של יתרונות מהותיים. היתרונות העיקריים שגלומים בתרגילים נגד נחירות הם:

  • שיטה טבעית ובטוחה- בשיטת בוטייקו למניעת נחירות תפסיקו לנחור ללא שימוש בתרופות, מכשירים לא נוחים, או ניתוחים וללא אף תופעת לוואי.
  • טיפול יעיל עם תוצאות מהירות- הכרת ותרגול השיטה שלנו למניעת נחירות תפחית תוך פרק זמן קצר את עוצמתן של הנחירות עד שהן בהדרגה ייעלמו.
  • פתרון מלא לבעיה- מכיוון שהשיטה מטפלת בבעיה עצמה הקשורה לטיב הנשימה ולא בסימפטומים שלה, התוצאות המתקבלות פותרות לטווח הארוך את בעיית הנחירות באופן מלא.
  • שיטה פשוטה וקלה- התרגול הנדרש לשינוי הרגלי נשימה ומניעת נחירות הינו פשוט וקל ליישום, ואילו הפיכתו למיומנות ארוכת טווח אינה נדרשת בטיפולים נוספים.
  • לנשום נכון לאורך כל היום- בזכות תרגול שיטה זו תזכו לנשום באופן נכון ובריא לא רק בשעות הלילה אלא לאורך כל שעות היום.

לטיפול נגד נחירות

לטיפול נגד נחירות ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם "לנשום מחדש" בטלפון 09-7724783 או במייל contact@buteyko.co.il.