פתרון לבעיות נשימה מהאף

סובלים מנשימה כבדה מהאף או מאף סתום? מבקשים דרך טבעית ויעילה לפתרון בעיות נשימה מהאף? הכירו את שיטת בוטייקו המיושמת במרכז לטיפול בקשיי נשימה "לנשום מחדש". השיטה מסייעת לנשימה נכונה ללא תרופות, מכשירים או תופעות לוואי, בפתרון בעיות נשימה שונות החל מקשיי נשימה מהאף, לנחירות, אלרגיות, אסטמה ועוד.

מדוע חשוב לנשום מהאף?

נשימה דרך האף חשובה לתפקוד תקין של מערכת הנשימה והריאות עקב אמצעים שאין לנשימה דרך הפה:

  • השערות הקטנות שיש לנו באף מספקות אמצעי סינון יעיל המונע חדירת לכלוך, אבק וגורמים מזהמים לתוך הריאות והגוף ומבטיח נשימת אוויר כמה שיותר נקי. זאת בעוד שדרך הפה אנו נושמים אוויר שאינו מסונן המכיל כמות רבה של אלרגנים ואבק המעלים את רמת הגירוי, הדלקתיות והליחה במערכת הנשימה.
  • נשימה דרך האף מאזנת את טמפרטורות האוויר לזו של הגוף עם כמות מתאימה של לחות המונעת התייבשות דרכי הנשימה. זאת בעוד שדרך הפה אנו נושמים אוויר קר ויבש.
  • דרך הפה אנו צורכים כמויות יותר מידי גדולות של אוויר המפר את האיזון בין פחמן דו חמצני לחמצן בגוף.

קושי בנשימה מהאף – יתרונות שיטת בוטייקו

פתרון בעיות נשימה מהאף בשיטת בוטייקו הנלמדת במרכז שלנו מציג מספר יתרונות מהותיים, ההופכים אותה לשיטה מומלצת וכדאית:

  • פתרון טבעי – השיטה שלנו מספקת מענה יעיל וטבעי למקרים של קושי נשימה מהאף עקב בעיית אף סתום ללא טיפות אף, תרופות ומכשירים וללא תופעות לוואי.
  • הקלה מיידית בנשימה – בשיטה שלנו לא תידרשו לחכות תקופה ממושכת להשגת תוצאות, בעשר דקות כבר תצליחו לפתוח את האף הסתום ולדעת שאתם בדרך הנכונה לפתרון הבעיה של קשיי נשימה מהאף. עם תרגול מסודר של מספר ימים בודדים כבר תשמרו על האף פתוח לזמן ממושך.
  • פתרון קבוע – על ידי ביצוע של כל סדרת תרגילי הנשימה שלנו תזכו בפתרון קבוע וארוך טווח לבעיית אף סתום המביאה לקושי לנשום מהאף.
  • ידע לכל החיים – התרגול שתלמדו מאיתנו ילווה אתכם לאורך כל חייכם ויסייע לכם להתמודד עם בעיית אף סתום וקושי בנשימה מהאף בכל מקום, בכל שעה ובכל מצב.
  • לא רק אף סתום – חשוב לדעת כי היכולת לחזור ולנשום באופן תקין ושוטף מהאף תורמת לא רק לבעיה מקומית של אף סתום אלא היא גם מסייעת למגוון בעיות נשימה נוספות הנובעות מקושי לנשום דרך האף כמו אסטמה, אלרגיות, נחירות, חרדות ודום נשימה בשינה.

לפתרון בעיות נשימה מהאף

לפתרון בעיות נשימה מהאף, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם "לנשום מחדש":
בטלפון 09-7724783
מייל contact@buteyko.co.il