שיטה טבעית וייחודית לטיפול באף סתום כרוני

Fast translate

Icon translate

 

סובלים מגודש קבוע באף? חולמים לחזור לנשום מהאף? במרכז לטיפול בקשיי נשימה "לנשום מחדש" המיישם את  שיטת בוטייקו, תוכלו להתגבר בהצלחה על הבעיה המתמשכת ולשפר את איכות חייכם ובריאותכם באופן ניכר. השיטה תפטור אתכם מבעיית אף סתום באופן טבעי, ללא שימוש במכשירים או תרופות ובהתבסס על הדרכות ממוקדות ועל תרגילי נשימה שכל אחד יכול ליישם בכל מקום ובכל זמן.

בעיית אף סתום

אף סתום הינה בעיה שלרוב מקושרת לשפעת וצינון וחולפת לאחר מספר ימים. יחד עם זאת, יש כאלו הסובלים מבעיה של אף סתום כרוני שאינה קשורה למחלות חורף והצטננות והיא נוצרת עקב סיבות שונות כמו נזלת כרונית, אלרגיות, ריריות נפוחות, מחיצה עקומה ו/או וקונכיות מוגדלות באף. בכל מקרה, ותהה הסיבה אשר תהה, התוצאה של אף סתום ניכרת בקושי לנשום באופן תקין עקב גודש באף, דבר המוביל לנשימה מהפה עם אוויר לא מסונן וקר החודר לריאות, מגדיל את הסיכוי לחדירת מזהמים לגוף ומקטין את איכות הנשימה והחיים.

פתרון פשוט ויעיל

כאמור, נשימה דרך האף באופן שוטף ונינוח הינה חיונית לנשימה נכונה ובריאה לאורך כל שעות היום ועבור כל סוג של פעילות. כיום בעזרת שיטת בוטייקו תוכלו לחזור לנשום מהאף גם אם אתם סובלים מאף סתום כרוני. השיטה מאפשרת לחזור לנשום מהאף בקלות וביעילות באמצעות מספר תרגילי נשימה פשוטים אשר ישמרו על האף פתוח. לאט ובהדרגה תיהנו מאף פתוח בכל שעות היום והלילה ובעת ביצוע כל סוג של פעילות. הפתרון יסייע בבעיות נוספות המלוות אף סתום כמו נחירות, דום נשימה ואסטמה.

שיטה וותיקה ומוכחת

שיטת בוטייקו אינה שיטה חדשה. היא קיימת כבר יותר משישים שנה ונערכו אודותיה הרבה מאוד מחקרים אשר הוכיחו את היותה בטוחה ויעילה. בין היתר שיטה זו מוכרת כאמינה ויעילה  על ידי ארגון הבריאות הבינלאומי GINA והארגון הבריטי לרפואת ריאות וחזה. ומעל לכל, ההוכחה הטובה ביותר הינה עדויותיהם של מטופלים רבים שיישמו את השיטה ומספרים על השינוי המשמעותי באיכות חייהם ובריאותם.

 

לפתרון הבעיה

לפתרון בעיית סתימה באף בדרך יעילה וטבעית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם "לנשום מחדש" בטלפון 09-7724783 או במייל contact@buteyko.co.il.