טיפול בתסמונת דום נשימה – טבעי ויעיל

שיטת בוטייקו המועברת במרכז "לנשום מחדש" מסייעת לטפל בקשיי נשימה שונים, לרבות אף סתום, אסטמה, אלרגיה ונחירות. בין היתר השיטה יעילה לטיפול בדום נשימה בשינה באופן יעיל וטבעי.

מה זה דום נשימה בשינה

תסמונת דום נשימה במהלך השינה הינה תופעה בה הנשימה מפסיקה למספר שניות כמה פעמים במהלך שנת לילה. אם לדייק, דום נשימה מוגדר ככזה כשיש מעל 5 הפסקות שינה בשעה, כשכל הפסקה אורכת 10 שניות ומעלה. הווה אומר, שאנשים הסובלים מדום נשימה יכולים לחוות בלילה אחד מאות הפסקות של נשימה, לא אחת מבלי שיהיו מודעים לכך. עצירתה של הנשימה גורמת לחוסר רציפות באספקת חמצן לריאות ומכך גם למערכת כלי הדם ואברי הגוף השונים. כמו כן, כל חידוש נשימה גורם להתעוררות קצרה ולעיתים לא מודעת הפוגעת באיכות שינה רציפה. עקב מאפיינים אלו תופעת דום נשימה גורמת לכם להתעורר עייפים ולסחוב את העייפות לאורך כל היום. כמו כן היא מובילה לכאבי ראש וקשיי ריכוז, ובמידה והתסמונת מחריפה היא עלולה לגרום ליתר לחץ דם, שבץ מוחי ומחלות לב. לכן קיימת חשיבות רבה לטיפול בדום נשימה בשינה, המוצע בסדנאות הנשימה של המרכז שלנו ללא התערבות פולשנית, ללא מכשירים וללא תופעות לוואי.

טיפול יעיל בדום נשימה

בעזרת שיטת בוטייקו הנלמדת במרכז שלנו ניתן לטפל בדום נשימה באופן יעיל וטבעי:

  • טיפול פשוט ולא פולשני- הטיפול בדום נשימה מבוצע ללא צורך בניתוחים או שימוש במכשור לא נוח ומסורבל, אלא באמצעות תהליך של לימוד תרגילי נשימה ויישומם.
  • פשוט ליישום- תרגול נשימה נכונה בשיטת בוטייקו הינו פשוט ליישום, עם לימוד קצר ההופך למיומנות טבעית וקבועה וללא צורך לשוב לעוד טיפולים.
  • הצלחה מוכחת- את יעילות הטיפול והתרגול תוכלו לבחון במעבדות שינה בהן יבדקו את מצב דום נשימה ובאם חל בו שיפור. זאת לצד נתוני הצלחה גבוהים במיוחד בקרב מטופלי השיטה ברחבי העולם.
  • תהליך בטוח- ב"לנשום מחדש" נבחון ראשית את דוח מעבדת השינה ואת האמצעים שננקטו בעבר לטיפול בתופעה.

לטיפול בדום נשימה בשינה

לטיפול בדום נשימה בשינה, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם "לנשום מחדש" בטלפון 09-7724783 או במייל contact@buteyko.co.il.