קשיי נשימה חרדה

טיפול בקשיי נשימה ובקוצר נשימה 

קשיי נשימה יכולים לנבוע ממגוון של סיבות. מקרים רבים  של קשיי הנשימה ניתן לפתור בעזרת טכניקות לנשימה נכונה, קלה ואף בפה סגור. רוב האנשים נושמים בצורה לא מדויקת. נשימה היא אכן פעולה שמתבצעת באופן אוטומטי, ולכן ניתן לחשוב בטעות שדרך הנשימה שלנו נכונה – הרי היא מבוצעת על ידי הגוף באופן טבעי, אך אין זה כך בפועל. רוב האנשים נושמים יותר מדי או נושמים נשימות כבדות, כמעט ורק דרך הפה ובאופן כללי בצורה לא יעילה ולא בריאה. קשיי נשימה יכולים לנבוע מחרדה, מאסטמה, מהתקררות ומשפעת, מהפרעות נשימה שונות – בשינה ובערנות, וכן גם מסיבות אחרות. טיפול בקוצר נשימה מתבצע על ידי שיטת בוטייקו שמשנה את הדרך שבה אנו נושמים ומקנה לנו מיומנות נשימה אוטומטית שונה בתכלית.

טיפול בקוצר נשימה על ידי שיטת בוטייקו

אם אתם סובלים מקשיי נשימה חרדה היא חלק מהעניין. ברגע שאנחנו מתקשים לנשום, בין אם מדובר בהתקף חרדה או בהתקף אסטמה או מסיבה אחרת – זה מלחיץ ולא נעים, והופך את הנשימה לטובה עוד פחות. סדנאות נשימה בשיטת בוטייקו יטמיעו בכם את היכולת לנשום באופן נכון, מדויק, סדיר ובתדירות הנכונה. אנשים רבים נושמים יותר מדי, וזהו מצב מזיק שנקרא היפרוונטילציה, ומתאפיין בנשימות מהירות אצל ילדים ומבוגרים. הסדנאות יעזרו לכם באופן מהיר למדי, ואת ההטמעה העמוקה תרכשו לרוב כעבור מספר מפגשים. הסדנאות כטיפול בקוצר נשימה הן פשוט תהליך של הקניית מיומנות וכלים להטמעה של נשימה נכונה של הגוף, וזהו סוד קסמן. רכישה נכונה של המיומנות שתישאר אתכם לנצח וללא צורך בטיפול חוזר או בהוצאת כספים נוספת.

סדנאות “לנשום מחדש”

קיימות סדנאות במספר וריאציות, כולן בעלות תוצאות משמעותיות ודומות. קיימת סדנא במתכונת קבוצתית של עד 5 משתתפים. קיימת סדנת נשימה בהדרכה אישית – 1 על 1. קיימת אפשרות ללמוד לפי הספר “החופש לנשום” ובתוספת הדרכה אישית מקוצרת. קיימת אפשרות של הדרכה מרחוק בסקייפ ויש גם סדנאות נשימה לילדים בליווי הורה מלווה.

המרכז לטיפול בקשיי נשימה

אם אתם מעוניינים בטיפול בקוצר נשימה, מרכז “לנשום מחדש” נמצא ברחוב המלאכה 10, רעננה. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 09-7724783 או בטופס יצירת קשר בקישור הבא.